pondělí 29. září 2014

Žiju a hned se hlásím do výměny :-)

Milé čtenářky! Všem strašně moc děkuji za podporu, první den máme za sebou a zatím musím říct, že pohodáááá :-) Sice jsem unavená, asi celkově - psychicky a fyzicky, ale ono to půjde :-) Ráno jsem sice byla od tří hodin vzhůru, ale děti byly ráno úžasné, vypravené jsme oproti normálu byly tááák rychle, že jsem tomu sama nechtěla věřit. V práci jsem se zatím zaučovala, ještě zítra půjdu na zaučení na dopoledne, odpoledne nás čekají rovnátka, ve středu nástupní lékařská prohlídka a ještě nějaké papírování a od čtvrtka mi to začne naostro. Snad jsem s prominutím na té mateřské "nezpitoměla", prostě si to slovo neodpustím a  zvládnu to. Dneska mi dokonce docházely i souvislosti. Jakmile totiž něco pochopím, mnohem lépe se mi to pak vše učí. Potřebuji znát souvislosti, pak vše jde lépe a radostněji :-) A víte co? Nakonec jsem v kanceláři, kde jsem před cca 8 a půl lety začínala :-) Třeba je to dobré znamení!
Protože jsem dnes pozitivně naladěná, hned jsem si řekla, že se přidám do podzimní výměny. Pokud máte i vy chuť se zapojit, můžete juknout a zapojit se zde.


Dnes je to tedy jen v rychlosti, vím, že to některé prožíváte se mnou, tak abych vás nenechala nevědomky.Mějte krásné odpoledne!


Vaše Radka

5 komentářů:

 1. Já se jen usmívám:o) a mám radost...ve výměně už jsem:o))..Inka

  OdpovědětVymazat
 2. super ... tak jen tak dál ... a ve výměně už jsem taky :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Radu, ani nejdu hned mrkat na výměnu, ale prvně ti musím pogratulovat k prvnímu pozitivnímu dni. Radu, já jsem stašně zvědavá, nemohla bys nám trošku naznačit obor, ve kterém pracuješ?

  a jdu teda mrkat na výměnu. pa pa Majka

  OdpovědětVymazat
 4. Radu, doufám, že teď už sladce spíš a sbíráš síly na zítra! Říkala jsem ti, že to bude dobrý!
  A vůbec nechápu, jak jsem mohla zapomenou na Dobrý ročník, když jsme si psaly o filmech :o)
  Moc tě zdravím, pa Helena

  OdpovědětVymazat