čtvrtek 9. října 2014

Giveaway podruhé....

Milé čtenářky! 

Pomalinku, ale jistě se blížíme k 60 tisícům návštěv a proto jsem se rozhodla, že pro vás uspořádám další giveaway o překvapení z mé dílny. A co pro to musíte udělat? Stačí, když se připojíte k mému blogu, případně k facebookové odnoži Kouzlo mého domova nebo budete odkaz na blog sdílet na facebooku,  do komentáře napíšete kde jste případně sdíleli a napíšete mi, jak se chráníte na podzim a v zimě proti nemocem. Třeba se rady a tipy budou hodit nám všem :-) Výherkyni zveřejním na státní svátek 28. října!

Přeji Vám krásný večer!


Vaše Radka 


 

9 komentářů:

 1. Radunko, já si myslela, že jsem už u tebe připojená, ale nebyla jsem, tak jsem to honem napravila, bohužel fb ani svůj blog nemám, ale to snad neva. A jak se bráníme doma nemocem? My velcí čajíčky a taky naší moravskou medicínou a všichni pak žvýkáme rakytníkové kuličky.
  měj hezký den Majka

  OdpovědětVymazat
 2. Radka... tak ako aj ty - vidim z obrazkov - :) tiez pouzivam citron, zazvor a med... citron a zazvor pouzivam aj v lete na osviezujuci napoj, v zime zase na caj. Nepouzivam ziadne umele vitaminy .. ja ani moja pecen nie je s nimi velky kamarat :D, pa Zuzana

  OdpovědětVymazat
 3. Já jsem na tebe napojená jak detektivní kancelář :D a jsem na stejné vlně jako ty :D a jak se bráním proti nemocem? Špatně, protože je mi ještě hůř než včera :( Radu drž se (Barča - nejede mi prohlížeč, tak píšu z čehosi čemu nerozumím :D )

  OdpovědětVymazat
 4. Dost podobně jako ty, protože bez zázvoru nedám ani ránu. A když je úplně nejhůř smíchám cibuli s medem, je to děsné prasárna, ale vážně to funguje:) Jsem připojená přes FB i přes čtenáře.

  OdpovědětVymazat
 5. Právě jsem díky další blogérce Aničce objevila Váš blog a musím říct, že hned jsem dostala chuť na vepřové plátky na houbách / ještě jsem dnes neobědvala ;-)/ a taky mi to nedá, abych se nezúčastnila Giveaway :-)
  U nás se snažíme nemocem předcházet podobně jako ostatní blogérky - zázvor, med, citrony, sušené šípky, bezinkový sirup, sušené bylinky,...,ale poslední dobou u nás řádí nějaký moribundus a né a né se ho úplně zbavit :-o
  Já sama jsem vždy den úplně nepoužitelná, asi mám oslabený organismus kojením a tak se i mě další tipy budou hodit!
  Sdílím přes bloger.

  OdpovědětVymazat
 6. Dobrý večer, také jsem váš blog našla díky Aničce, máte ho pěkně přehledný. N Proti nachlazení a bacilům používám - med, citron, zázvor, majoránku a další bylinky, budu sdílet na FB Zdraví Maryša :O)

  OdpovědětVymazat
 7. Milá Radu, samozřejmě i já se zúčastním tvé soutěže:o)..a jak se léčím já? Popravdě většinu nemocí přechodím, což vůbec není dobré..Při nachlazení nasadím obří dávku vitamínu C a k tomu zázvor, citron. Když jde do tuhého a bolí mě v krku, tak česnek, cibule+ mléko+med...Sdílím na Facebooku(snad:o)), oklikala jsem všechno to se mi líbí, tak nevím..jinka nasdílím ještě na blogu..Měj se krásně..Už jste zdraví?

  OdpovědětVymazat
 8. Radko,
  žádný velký zázrak nečekej.... teplé ponožky, čaj s citrónem a medem a šup do peřin :-)
  Ať se tobě i celé rodince nemoci vyhnou velkým obloukem.... a ty co máte zrovna teď - doufám, že budou rychle pryč.
  měj se pěkně Věrka
  p.s. sdílím na blogu

  OdpovědětVymazat
 9. Hezký den. Rozhodně jsem nepodlehla očkovací mánii, takže žádná chemie, jen pěkně teplý čaj, ovoce, mám naložený plný zelák, který přímo kypí vitamíny. A když už mě postihne nějaká ta rýmička, box plný kapesníků to jistí :-). A teplá peřina zrovna tak ...

  Sdílím na svém blogu reenade.blog.cz

  OdpovědětVymazat