sobota 7. března 2015

Pro potěchu rukou.....

Krásný slunečný pozdrav!


Dnešní den je jako reklama na jaro. 
Sluníčko svítí a hřeje a dokonce se i vítr, který v posledních dnech dost foukal, umoudřil. 
Teploměr máme na sluníčku a ukazuje nádherných 30, 6 stupňů. 
To je neuvěřitelné! 
Prádlo na balkoně schne jedna báseň. A jak krásně voní! 
Tohle prostě miluju!


Dnes bych se ráda zaměřila na mé ruce - nebo lépe řečeno na péči o ně.
Mým nástupem do práce docela trpí. 
Občas mě z práce tak bolí, že na háček nemohu ani pomyslet. Jsem ráda, že doma pak odpočívají. S háčkem se teď moc nekamarádím. 
A navíc dost trpí i moje pokožka. Pokožku mám celkově suchou, ale pokožka na rukou se poslední dobou ještě zhoršila. 
Několikrát denně se jí snažím zvláčňovat krémy určenými na ruce. 
Mám speciální krémy s výtažky kaviáru, macadamovým olejem, s extraktem jogurtu a vápníku pro péči o ruce a nehty.


Když jsme šli dnes kolem ochůdku Manufaktury, zaskočila jsem i tam s cílem pořídit si nějakou krásnou kosmetiku právě na péči o ruce. Byla jsem ve svém živlu, ale tentokrát jsem si zakázala nakupovat.
Chtěla jsem skutečně jen nějaký krém na ruce a speciální bavlněné kosmetické rukavice.  S příjemnou paní prodavačkou jsem nakonec zvolila výživné tělové máslo se solí z mrtvého moře a cennými přírodními oleji. 
Výživné, hydratační a zjemňující tělové máslo obsahuje mnoho cenných přírodních látek: sůl z Mrtvého moře, mandlový olej, kakaové a bambucké máslo, glycerin a vitamín E. Sůl z Mrtvého moře zvyšuje ochrannou činnost kůže a má uklidňující a regenerační účinky. Mandlový olej má zjemňující schopnosti, chrání pokožku před vysoušením. Unikátní bambucké máslo je známé svou hydratační a vysoce ochrannou schopností. Glycerin a kakaové máslo pokožku zvláční. Do obchůdku se určitě zase brzy vrátím. 
Připadala jsem si tam jako v ráji.
 A pokud kosmetiku neznáte a chtěli byste ji více poznat a seznámit se s jejími produkty alespoň na internetu, můžete navštívit jejich webové stránky zde.Přeji vám krásný zbytek dnešního slunečného dne!


Vaše Radka


 

6 komentářů:

 1. Radu, výrobky z Manufaktury mám ráda, tohle máslo mám právě teď v koupelně. Dá to sice víc práce, než se rozetře, ale kvalitní asi je. Naše Terka začala dělat domácí kosmetiku, její máslo se roztírá trochu lépe :o)
  Moc krásné fotky!
  Přeji hezkou neděli a rukám, ať se brzo uleví!
  Pa, Helena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Helenko, moc Ti děkuji! přesně tak, hůře se roztírá, ale alespoň si dám hezky záležet a ten čas rukám skutečně pověnuji :-) Užij si krásný sváteční den! Radka

   Vymazat
 2. Kosmetiku znám , pokud jsem v Brně vždy si něco koupím.. moc hezké slunečné fotky...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ilonko, moc Ti děkuji! Užij si krásný slunečný sváteční den! Radka

   Vymazat
 3. Krásnou neděli, Radko, máš pravdu, reklama na sluníčko. A vůbec mi to nevadí :-). Na ruce taky často musím používat krémy, mám strašně suchou pokožku a když myju nádobí, pletu, když je venku chladněji, tak musím mazat. Používám Neutrogenu, ta mi nejvíc vyhovuje, Ale výrobky Manufaktury mám taky moc ráda. Krásný den, Alča

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Alenko, moc Tě zdravím. Já v práci používám sice rukavice, ale při nějakých úkonech toprostě nejde, takže je to pak znát. Ale už když jsem si na noc vzala poprvé rukavice, cítila jsem, že je mám jako v bavlnce a bylo to moc příjmné. Jen jsem se ráno vzbudila bez nich :-) Krásný slunečný sváteční den! Radka

   Vymazat