pátek 7. listopadu 2014

Radost na čtvrtou aneb výměny všeho druhu...

Když jste blogerkou, dostanete se do okruhu ženských, které jsou podobně "postižené" jako vy. Chodíte k nim nakukovat, co se jim povedlo, co prožily, která místa navštívily a co ukuchtily. Dozvíte se, že můžete, pokud máte chuť, uspořádat soutěže a že se můžete také zúčatnit výměny. A v čem výměna spočívá? Prostě někomu něco vytvoříte a zase od někoho jiného něco dostanete. Já jsem měla štěstí, že se výměna týkala lidí, kteří se stali mému srdci blízcí. Měla jsem vytvořit pro Inku z blogu Tvořím, tvoříš,tvoříme. Navíc jsme se znaly ještě mnohem dříve, než jsme na sebe narazily na blozích - Inka je totiž paní učitelka ze školy, kam chodí Lucinka a vyučovala Lucinku na flétnu. No a dárek jsem měla dostat od Helenky z blogu Helen´s home Helen´s world. Helenka zase byla jednou z prvních, které začaly navštěvovat a komentovat mé příspěvky a dělá to stále a já jsem jí za to moc vděčná, protože mě občas její slůvka krásně dojímají.
A co že jsem tedy od Helenky dostala? Nádherně vonící pot pouri v mé oblíbené vůni, polštářek s vyšívanými žaludy a sovičkou a Helenka nezapomněla ani na naše dětičky, které od ní dostaly háčkovanou taštičku s čokoládou. Myslela jsem, že už je po čokoládě, ale když jsem dneska prckům říkala, jestli by mi na focení nepůjčili háčkované taštičky, zjistila jsem, že Pepánek má svou čokoládu ještě celou ve skrýši :-)

No a jelikož se výměna měla týkat podzimu, uháčkovala jsem pro Inku 3 hruštičky a jelikož vím, že dětičky občas umí potrápit, říkala jsem si, že by se mohla hodit čokoláda :-)

Jak jsem už psala, výměna se mi strašně moc líbila, udělat radost někomu a zase naopak nechat si udělat radost podarováním od někoho jiného. Takže když jsem zjistila, že Deniska z blogu Made by Deni pořádá vánoční výměnu, neváhala jsem a hned jsem se přihlásila. Takže pokud máte zájem i vy ostatní, můžete se ještě přidat, uvidíte, je to strašně fajn. A nemusíte mít na to nutně svůj blog, stačí pouze někomu chtít udělat radost :-)


A aby toho měnění nebylo ještě málo, uháčkovala jsem kamarádce čepičky pro její holčičky jako poděkování za to, že nám bere Lucinku ze školy, když my nemůžeme a ta se tak v bezpečí dostane domů.

A v neposlední řadě bych ještě chtěla poděkovat mojí virtuální kamarádce Barče, která mi zase poslala čaj na moje zdravotní problémy a kartičku s krásným citátem, loni mi sehnala buxus, protože já ho na moje vánoční tvoření nemohla sehnat a když jsem sháněla knížku, které v prodeji už není a u nás v knihovnách nebyla, neváhala a hned mi ji půjčila a z Olomouce poslala. Takže i Tobě Baru moc děkuji!


Přeji vám, abyste kolem sebe měli rodinu a přátele, kteří vás potěší a pomohou, když vám zrovna není hej! Děkuji i vám - mami a tati!


Vaše Radka

8 komentářů:

 1. Radu,
  právě jsem přečetla Tvoje milé řádky... děkujeme :-).... Víme, že Ti teď není hej..... Ale věříme, že se zdravotní problémy brzy umoudří a Ty budeš zase v pořádku a veselá, jako dříve. :-) Buď si jistá, že máš kolem sebe velkou milující rodinu a přátele, kteří Tě potěší a rádi pomohou.
  mamka a taťka

  OdpovědětVymazat
 2. Tak si tady piju dopolední kávu, čtu si a pak už nečtu, protože se mi oči zalily slzami a jen si říkám, že jsem v dobré společnosti.
  Děkuji Radko!
  Hezkou sobotu, pa Helena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jeee, Heli, tak to jsem nechtěla Tě rozbrečet, ale na druhou stranu jsem ráda, co jsi napsala! I já Ti děkuju! Radka

   Vymazat
 3. Radu, taky mám tyhle výměnu ráda a jsem taky moc ráda za virtuální kamarádství.
  Radu brzy se uzdrav. Majka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Majko, jsi moc hodná, děkuji, doufám, že se to už zlepšíé, protože už mě to nebaví a už chi mít klid! Krásný den!

   Vymazat