neděle 28. září 2014

Háčkovaný měsíc - už ani nevím kolikátý :-)

..ale co vím jistě, že na nějakou dobu jsou tyto háčkované zakázky poslední. Rodinka je venku a já si užívám ještě posledního klidu před bouří :-) Vše máme na zítřek nachystané, takže teď už se děj vůle Boží! Jsem připravená na vše, jsem odhodlaná a přesto nervózní. Tak jako každý, koho čeká něco nového. Ale i to k životu patří, jak se říká, změna je život. Mě čeká změna v tom, že nastoupím do zaměstnání, Lucinku čekají rovnátka a Pepánka pravidelné spaní ve školce. Když to takto píšu, není to zase až tak zlé. Snad jen pro manžela zůstane vše při starém, možná jen to, že už mu nebudu tolikrát za den volat, protože na to nebude čas a nebudu se ho vyptávat, co že by si to dal k večeři, abych se dozvěděla jako vždy, že je mu to jedno :-) Takže háčku, zatím Ti dávám s Bohem, ale věř, že dříve či pozdějí se k Tobě zase vrátím! A jak už jsem tu psala, sliby se mají plnit nejen o Vánocích, takže doufám, že nejdéle do té doby to bude! Zatím si ale budeme všichni užívat babího léta! V tomhle mi počasí přeje! Podzim nemám ráda a kdyby ještě už nyní byly plýskanice, tuto změnu bych asi nesla o to hůře. Takhle si můžu být jistá, že ještě několik dní mi bude nad hlavou svítit sluníčko a bude mi dodávat tolik potřebnou dobrou náladu a energii! 
Poslední zakázky byly podzimní čepičky a pár kousků podzimních plodů. Doufám, že budou jejich majitelům dělat radost. I když bylo zakázek jen malinko, tentokrát mě stálo, abych řekla pravdu, docela dost sil a přemlouvání, tentokrát to nešlo lehce, protože toho času už moc nebylo. Ale přesto jsem si ho ukradla a jsem ráda, že jsem splnila to, co jsem slíbila.

Všem vám přeji úspěšný start do nového týdne a měsíce října


Vaše Radka

7 komentářů:

 1. Radko, zítra pravou a ty tvoje háčkované parády jsou úžasné.
  měj se pěkně Věrka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Věru, děkuji moc! Jakmile bude dech, ozvu se, jak nám to jde :-) Krásný večer! Radka

   Vymazat
 2. Radunko, přeji Ti šťastné vykročení, pa Jana

  OdpovědětVymazat
 3. Radu, neboj, všichni tady na blogu Tě budeme podporovat a člověk si nakonec zvykne na všechno..měj se krásně a vykroč pravou a já ti věřím, že vše v pohodě zvládneš..totiž to, co jsi vložila do svých dětí se ti vrátí..a jak znám Lucinku, tak ti se vším pomůže..Inka

  OdpovědětVymazat
 4. Milá Raduško, doufám, že ses do "nového týdne" pořádně vyspala, nabrala tolik potřebné síly a energie!
  Řeknu tu za všechny: Myslíme na Tebe!
  Neboj, chvilku to možná bude boj, ale určitě to budete dobře zvládat.... A pak, k háčku se dostaneš jistě dříve, protože takový ten relax u TV s háčkem v ruce... :o)
  Hodně štěstí!!! Š.

  OdpovědětVymazat
 5. Radu, taky doufám, že dnešní start byl aspoň trošku v pohodě. A já taky budu netrpělivě čekat, až nám podáš zprávu jak to u vás vypadá.
  měj se jak jen nejlíp to jde. Majka

  OdpovědětVymazat
 6. Radko, tolik krásy najednou !!!! Držím palečky, ať tu "velkou změnu" ustojíš nejen ty, ale i celá tvá rodina .... pa, pa Marki

  OdpovědětVymazat