neděle 21. prosince 2014

Hyacinty...

Krásnou 4. adventní neděli vám všem! Dnes bych vám chtěla poslat slunečný pozdrav - ráno sice bylo celkem chladno, ale nyní už venku svítí opět krásně sluníčko! Trošku mě mrzí, že letos opět sníh nebude a děti si vánoční prázdniny na sněhu opět neužijí, ale snad se nám podaří si přesto užít hezké volno, na které se už všichni moc těšíme! 
Již třetím rokem si domů na Vánoce pořizujeme hyacinty, které miluji. Nejen jejich vůni, ale i květ a vlastně i poupátka, když květ teprve začne pomalinku vylézat mezi listy. Letos jsme hycinty málem neměli. Jejich koupi jsem si chtěla nechat až na poslední chvíli, aby se mi květy nevytáhly a když jsem pro ně včera šla, v květinářství už měli bohužel jen pár posledních vytáhlých chudinek. Naštěstí jsem ale sehnala hyacinty v tescu. Sice je prodávali pouze v proutěném košíku a ještě s plastovou vánoční dekorací, která se mi vůbec nelíbila, ale doma jsem si hyacinty přesadila do jednotlivých hrnečků a překryla sušeným mechem. 


Jinak hrnečky, tedy ty kvítkové, jsem vyhrála ve vánoční soutěži. Měla jsem ohromnou radost, protože za fotku s Green Gate to byla již moje druhá výhra. Proto, když jsem fotku posílala, jsem ve vítězství nedoufala, proto mě to o to víc potěšilo a ještě jsem dostala od pořadatelky soutěže moc hezký mail, kde mi mou výhru ještě vysvětlila a její vysvětlení pro mě bylo snad ještě milejší, než samotná výhra :-)


A tohle je výherní fotografie...


Nyní už vám popřeji krásnou neděli v kruhu blízkých!


Vaše Radka

5 komentářů:

 1. Radu,
  moc gratuluji k výhře !!!! ..... Jistě máš velikou radost .... i já ti přeji krásnou a pohodovou druhou adventní neděli .... Marki

  OdpovědětVymazat
 2. Blahoželám k výhre!!!
  Šálka s voňavým čajíkom je super, zaslúžila výhru!
  Mne hyacint už kvitne a vyzerá to, že do stredy už ani nevydrží :-((
  Prajem vám krásne Vianoce!!!

  OdpovědětVymazat
 3. Radko, gratuluji k výhře. Výherní fotka je opravdu kouzelná. :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Radu, moc gratuluji k výhře! Hyacinty mám taky moc ráda, nejraději ve stádiu poupat, pak je ta vůně na mě trochu moc...
  Moc se mi líbí, jak jste si tvořili - ráda na takové chvíle vzpomínám...
  Hezký den, Helena

  OdpovědětVymazat
 5. No jo, koukám, že ty jsi hyacinty pořídila už během adventu :-) A fotečky jsou moc pěkný, výhra byla na místě ;-) Dodatečně gratuluji!

  OdpovědětVymazat