pondělí 15. prosince 2014

Vánoční výměna...

Krásný podvečer! Dnes bych vám ráda napsala o vánoční výměně. Zúčastnila jsem se v pořadí druhé, ale vánoční jako první. Vánoční výměnu organizovala Deniska z blogu Made by Deni a já byla velmi zvědavá, pro koho budu tvořit a na oplátku, kdo bude dělat dáreček pro mne. Mě nakonec Deniska určila Jitku a mě se ozvala Kateřina. 
Musím napsat, že to byly pro me tak trochu druhé Vánoce, protože výměna v sobě skrývá kouzlo okamžiku, kdy si rozbalíte dáreček od někoho, koho vlastně vůbec neznáte a naopak vytvoříte od srdce někomu něco, co si myslíte, že by mohlo obdarovaného potěšit. Takže bych nejprve chtěla poděkovat Denisce za oraganizaci výměny a že s ní musela mít práci, protože zájemců se přihlásilo opravdu hodně. 
A co jsem tedy nakonec poslala Jitce já? Dva háčkované stromečky s vůni skořice, na které jsem vám zde na blogu dávala návod a přiložila jsem jako dáreček ještě svíčku.
A z daléko Švýcarska mi přiletěl dárek od Kateřiny, která má svůj blog Maison-de-la-suisse. Milá Kateřino, ještě jednou bych Ti chtěla mockrát poděkovat za nádherný a chutný dáreček, který potěšil hned několik našich smyslů!


Doufám, že vy zúčastněné jste byly potěšené tak jako já a vy, které jste se žádné výměny ještě nezúčastnily, vřele doporučuji! Je přeci krásné dělat druhým radost! A to nejen o Vánocích!


Krásný zbytek pondělí!


Vaše Radka

6 komentářů:

 1. Radko, přesně tak, je krásné dělat radost druhým, také jsem se účastnila, a to již několikáté výměny, je to moc příjemný adrenalin, pro mě vždy, zda se dárek mnou vytvořený bude líbit, při jedné jarní výměně jsem tvořila pro právě zmiňovanou Kateřinku, vyměněné dárečky jsou moc hezké, povedly se tobě i Kateřině, hezký večer,
  Marcela

  OdpovědětVymazat
 2. Máš pravdu, je krásné dělat druhým radost i příjemné dostat dáreček od někoho cizího. Já ti moc děkuji, mám ze stromečků radost. Snad zítra stihnu spáchat i článek na blog

  OdpovědětVymazat
 3. Radu, krásná výměna a moc Ti gratuluji k první 100 000 :o)..měj se moc krásně a užívej si předvánoční čas. Já ho mám teď malinko hektický..navíc s chřipkou:o(..ale bude určitě líp..Inka

  OdpovědětVymazat
 4. Radu, krásně jsi to napsala. Přestože mám doma úžasné mužstvo - manžela a dva syny, jsou pro mě výměny naprosto nepřekonatelné - dvojí radost, jednak z toho co pro někoho dělám a podruhé z dárků, které dostávám.

  OdpovědětVymazat
 5. Radko, jsem rada ze darecek dosel a ze z nej mas radost. Tvuj vonavy darecek urcite potesil! Preji ti krasny zbytek adventu a mnoho pohody, Katerina

  OdpovědětVymazat
 6. Nádherné, to blogování je prostě úžasné. Kolik krásných okamžiků člověk zažije.....

  OdpovědětVymazat